Kart Başvurusu

Damat Tween'de 6 taksit!

Damat Tween'de 6 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınız veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile Damat Tween mağazalarında 31 Temmuz 2020'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizde 6 taksit fırsatı!

Kampanya süresince kart hamilinin isteği doğrultusunda 6’ye varan taksit uygulanacaktır.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir. 

damattween.com dan acak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Damat Tween’in tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi Damat Tween mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Damat Tween mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Damat Tween’in 444 23 03 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!