Sosyal Asist

CardFinans sahipleri niçin hiçbir konseri kaçırmaz?

Sosyal Asist, CardFinans sahiplerine sadece tek bir telefonla bilgi ve organizasyon hizmetleri konusunda yardımcı oluyor.

Siz de Sosyal Asist'i arayın. Etkinlikleri takip etmek, rezervasyon yaptırmak, bilet almak, çiçek göndermek size de çok kolay gelsin.

0216 524 33 90 no'lu telefon hattını arayıp, faydalanmak istediğiniz hizmeti anlatın. Bankamız müşterisi olduğunuzu teyit amacı ile 7909 no'lu numaradan telefonunuza gelen ve IPAISTANBUL (Inter Partner Assistance) ödemesi olduğu belirtilen linke tıklayıp aynı gün içerisinde iptal edilmek üzere kartınızdan 1 TL ön provizyon alınmasına uygunluk vermeniz istenecektir. Ön provizyon işleminin başarılı olması halinde hizmetin sağlanabilmesi için geri aranacaksınız. Güvenliğiniz için SMS'i gönderen telefon numarası, SMS'te yer alan firma ismi ve işlem tutarına dikkat ediniz. Asistans hizmeti talebiniz yoksa bu numaradan tarafınıza gönderilecek SMS'leri dikkate almayınız.

Acil Asist

CardFinans sahipleri niçin hiç yolda kalmaz?

CardFinans sahipleri zor durumda kaldıkları her anda Acil Asist hizmeti alıyor. Acil Asist; Araç Yardım ve Konut Yardım hizmetlerini tek bir telefonla sağlıyor.

Siz de ihtiyaç anında Acil Asist’i arayın. Aracınız bozulursa yolda, anahtarınızı unutursanız kapıda kalmayın.

Asistans hizmetlerinden nasıl faydalanabilirsiniz?
0216 524 33 90 no’lu telefon hattını arayıp, faydalanmak istediğiniz hizmeti anlatın. Bankamız müşterisi olduğunuzu teyit amacı ile 7909 no'lu numaradan telefonunuza gelen ve IPAISTANBUL (Inter Partner Assistance) ödemesi olduğu belirtilen linke tıklayıp aynı gün içerisinde iptal edilmek üzere kartınızdan 1 TL ön provizyon alınmasına uygunluk vermeniz istenecektir. Ön provizyon işleminin başarılı olması halinde hizmetin sağlanabilmesi için geri aranacaksınız. Güvenliğiniz için SMS'i gönderen telefon numarası, SMS'te yer alan firma ismi ve işlem tutarına dikkat ediniz. Asistans hizmeti talebiniz yoksa bu numaradan tarafınıza gönderilecek SMS'leri dikkate almayınız.

Hızlı Kart Başvurusu

Hızlı Kart Başvurusu

Captcha

Başvurunuzdan önce aydınlatma metnimizi incelemenizi rica ederiz.

Hemen Başvur

Başvurunuza devam edebilmemiz için lütfen cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini giriniz.

1:00 sn.

* Bu işlem için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.

İptal İleri İptal

Başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz ya da dilerseniz sizi arayarak başvurunuzu tamamlayabiliriz.

Aranmak İstiyorum Başvuruya Devam Etmek İstiyorum Aranmak İstiyorum