Kart Başvurusu

Metro Marketleri'nde 35 TL ParaPuan!

Metro Marketleri'nde 35 TL ParaPuan! Görseli

Kampanya Detayları

 CardFinans’ınızla Metro Marketleri’nde 05 Aralık  – 18 Aralık 2019 arasında kampanyaya kayıt olup, QNB Finansbank POS’larından belirli ürünler dışında tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 35 TL değerinde ParaPuan! ParaPuan’lar 20 Aralık 2019’da yüklenecek olup, Ocak 2020 sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında METRO yazıp 2273'e SMS gönderin!

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “METRO” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. 

Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 20 Aralık 2019’da yüklenecek, Ocak 2020 sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 3 Şubat 2020’de geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. 

Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 35 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ticari kartlar, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. 

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir. Artı paket ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.

Metro Marketlerin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Metro Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!