Kart Başvurusu

NetWork'te %20 indirim ve 7 taksit!

NetWork'te %20 indirim ve 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla NetWork'ten eylül ayı sonuna kadar Sonbahar/Kış sezonundan yapacağınız alışverişlerinize %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 7 taksitle! Network.com.tr için: NWYNBF

CardFinans’ınızla NetWork mağazaları ve network.com.tr'den 4-30 Eylül 2019 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinize %20 indirim fırsatı sunulacaktır.

İndirim 2019-2020 Sonbahar/Kış sezonu ürünlerinde geçerlidir.

İndirimden network.com.tr’de faydalanabilmek için “NWYNBF” kodunun kullanılması gerekmektedir.

Kampanyaya outlet mağazaları dahil değildir.

İndirim kampanyası, taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.

Taksit kampanyası, 31 Aralık 2019 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde üye işyeri 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

NetWork’ün tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi NetWork mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında NetWork’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler NetWork’ün 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!