Kart Başvurusu

Kelebek Mobilya'da 18’e varan taksit!

Kelebek Mobilya'da 18’e varan taksit! Görseli

Kampanya Detayları

31 Ağustos 2019’a kadar anlaşmalı Kelebek Mobilya üye işyerlerinde CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişlerde 18’e varan taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında yapılacak 2-12 arası taksitli alışverişlerde artı 6 taksit imkanı sunulacaktır.

Artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit sayısı üzerine eklenecektir.

Artı Paket harici CardFinans Fix, banka kartları, ticari kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix Artı Paket üyesi olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.  CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'ten tahsil edilir.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Kelebek Mobilya’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Kelebek Mobilya’dan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Kelebek Mobilya’dan satın alınan ürünlerle ilgili Kelebek Mobilya’nın 444 18 05 numaralı telefon hattından bilgi alınabilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!