İlk defa CardFinans’lı olanlara özel Ömür boyu kart ücreti YOK!*

%5 TRENDYOL PARAPUAN
ANINDA İADE
BOL TAKSİT
1000 TL'yevaran Trendyol ParaPuan*
Captcha

Başvurunuzdan önce aydınlatma metnimizi incelemenizi rica ederiz.

Başvurunuza devam edebilmemiz için lütfen cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini giriniz.

1:00 sn.

İptal İleri İptal
%5 TRENDYOL PARAPUAN
ANINDA İADE
BOL TAKSİT

CardFinans Trendyol’da ömür boyu kart ücreti YOK!*

Hoş Geldin Kampanyası kapsamında ilk defa QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahibi olanlara Trendyol’da tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri harcamanıza 100 TL olmak üzere toplamda 1.000 TL’ye varan Trendyol ParaPuan hediye, üstelik ömür boyu kart ücreti yok!*

  • CardFinans Trendyol ile harcadıkça kazanın! Trendyol Yemek’te %5, diğer Trendyol alışverişlerinize ise %1, toplamda aylık 50 TL’ye varan Trendyol ParaPuan kazanın! Kullanılmayan Trendyol ParaPuan’lar bir sonraki ayın son gününde geri alınır.
  • Önce alın, deneyin, beğenmezseniz satıcı dönüşünü beklemeden anında iadenizi her ay 1.000 TL’ye kadar kartınıza yansıtın! Param ne zaman iade olacak diye beklemeyin, alışverişinize kaldığınız yerden devam edin.
  • Trendyol’dan kampanya koşulları dahilinde faizsiz 6 taksitle alışveriş yapabilir, taksitli harcamalarınıza özel sonradan faizsiz ve ücretsiz ek taksit de yapabilirsiniz!
  • Trendyol ParaPuan, Trendyol işlemlerinde kazanılan ve Trendyol’da kullanılabilen ParaPuan’dır. Maliyeti QNB Finansbank tarafından karşılanmaktadır.
  • Kampanyalarımızın detaylarına, sürelerine ve koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.
  • QNB Finansbank, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Ömür boyu kart ücret muafiyeti ve 1.000 TL’ye varan Trendyol ParaPuan kampanyaları, ilk defa QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahibi olacak müşterilerimize özeldir.*
  • Mevcut kredi kartı sahibi müşterilerimiz ömür boyu kart ücret muafiyetinden ekstre sözü kampanyasına dahil olarak faydalanabilir.*