Yuvanızı ısıtacak ücretsiz, faizsiz 3 taksit fırsatı!

Kampanyamıza katılın, CardFinans bireysel kredi kartlarınızla İGDAŞ veznelerinden ya da igdas.com.tr'den yapacağınız 3000 TL’ye kadar doğalgaz fatura ödemelerinize ücretsiz,faizsiz taksit fırsatı yakalayın!

  • Kampanyaya kayıt olduktan sonra 31 Mayıs 2022’e kadar, İGDAŞ veznelerinden ya da igdas.com.tr'den 3000 TL’ye kadar yapacağınız İGDAŞ doğalgaz ödemeleri 3 taksite bölünecektir.
  • Kampanyaya katılmak için 2 Ekim 2021 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında GAZ yazıp, bankamızda kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan 2273'e SMS göndererek kayıt olmanız gerekmektedir. 08502220900 numaralı QNB Finansbank Çağrı Merkezi'nden de kampanyaya kayıt olunabilir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
  • Kampanyaya tüm bireysel kredi kartları ve ek kartlarla yapılan harcamalar dahildir. Ticari kredi kartları, banka kartları ile Enpara ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan çıkmak için IPTAL GAZ yazıp 2273’e SMS gönderebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında ödenen doğalgaz faturaları ile ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ile ilgili IGDAS’ın 444 24 25 no’lu hattına iletebilir.
Hızlı Kart Başvurusu

Hızlı Kart Başvurusu

Captcha

Başvurunuzdan önce aydınlatma metnimizi incelemenizi rica ederiz.

Hemen Başvur

Başvurunuza devam edebilmemiz için lütfen cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini giriniz.

1:00 sn.

* Bu işlem için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.

İptal İleri İptal

Başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz ya da dilerseniz sizi arayarak başvurunuzu tamamlayabiliriz.

Aranmak İstiyorum Başvuruya Devam Etmek İstiyorum Aranmak İstiyorum