Sağlık harcamanıza +2 taksit!

CardFinans'ınızla aralık ayı boyunca sağlık sektöründeki kampanyaya dahil üye iş yerlerinde yapacağınız 100 TL üzeri harcamanıza +2 taksit fırsatı!

  • Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ile aralık ayı boyunca QNB Finansbank POS’larından sağlık sektöründeki kampanyaya dahil anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız 100 TL- 75.000 TL 2 - 10 arası taksitli harcamanıza üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 2 taksit uygulanacaktır.
  • Taksit kısıtlaması nedeni ile sağlık sektöründe max 9 taksit yapılan işlemler için 2-7 arası harcamanıza +2 taksit uygulanacaktır.
  • Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Kampanya'ya dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Kampanya'ya dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.
  • Anlaşmalı üye markalarımızı görmek için tıklayın.
Bu kampanya sona ermiştir.
Hızlı Kart Başvurusu

Hızlı Kart Başvurusu

Captcha

Başvurunuzdan önce aydınlatma metnimizi incelemenizi rica ederiz.

Hemen Başvur

Başvurunuza devam edebilmemiz için lütfen cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini giriniz.

1:00 sn.

* Bu işlem için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.

İptal İleri İptal

Başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz ya da dilerseniz sizi arayarak başvurunuzu tamamlayabiliriz.

Aranmak İstiyorum Başvuruya Devam Etmek İstiyorum Aranmak İstiyorum
Hızlı Kart Başvuru

Hızlı Go Kart Başvurusu

Captcha

Başvurunuzdan önce aydınlatma metnimizi incelemenizi rica ederiz.

Aranmak İstiyorum Başvuruya Devam Etmek İstiyorum