Koton

CardFinans'ınızla Koton mağazaları ve www.koton.com 'dan haziran ayı sonuna kadar yapacağınız alışverişlerinize 6’ya varan taksit fırsatı!

  • Kampanya kapsamında, Koton mağazalarından, www.koton.com’dan veya kampanyaya dahil anlaşmalı Koton bayilerinden 1 Ocak - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.
  • ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Koton’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Koton mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında Koton’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Koton’un 0850 208 7171 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir. 
Bu kampanya sona ermiştir.
Hızlı Kart Başvurusu

Hızlı Kart Başvurusu

Başvurunuzdan önce aydınlatma metnimizi incelemenizi rica ederiz.

Hemen Başvur