KOÇTAŞ

CardFinans'ınızla 31 Aralık 2022’ye kadar Koçtaş mağazalarında 100 TL üzeri 2 taksitli alışverişlerinize +4 taksit fırsatı! 

  • Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 31 Aralık 2022’ye kadar QNB Finansbank POS’larından yapılacak 100 TL-75.000 TL arası 2 taksitli  alışverişlerinizde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 4 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanya kapsamında, CardFinans KOBİ ticari kredi kartları ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak 100 TL-500.000 TL arası 2 taksitli  alışverişlerinizde üye işyerinin uyguladığı taksit adedi üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 4 taksit uygulanacaktır. Her ticari kart müşterisi kampanya özelinde aylık toplam 500.000 TL’ye kadar artı taksitten faydalanabilir.
  • Corporate kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir. 
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir. 
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.