Giyim alışverişlerinize +3 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 31 Ağustos 2020 'ye kadar giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinde 100 TL ve üzeri 2-9 taksitli alışverişlerinize +3 taksit fırsatı!

  • Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartınız ve Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ile 31 Ağustos 2020 'ye kadar QNB Finansbank POS’larından 100 TL- 30.000 TL tutarları arasında yapılacak kuyum, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 - 9 arası taksitli alışverişlerde, üye işyerinin tuşladığı taksit adeti üzerine kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 3 taksit uygulanacaktır.
  • Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Kampanya'ya dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Kampanya'ya dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.