Ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde +2 taksit!

CardFinans'ınızla Ocak ayı boyunca ev tekstili ve züccaciye sektöründeki kampanyaya dahil üye iş yerlerinde yapacağınız 150 TL üzeri 2-10 arası taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı!

  • Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 1-31 Ocak 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından ev tekstili ve züccaciye sektöründeki kampanyaya dahil anlaşmalı üye işyerlerinden yapacğınız hediye kartı/çeki hariç 150 TL- 30.000 TL 2 - 10 arası taksitli alışverişlerinizde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 2 taksit uygulanacaktır.
  • Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.
Bu kampanya sona ermiştir.