İnternet alışverişlerinize +3 taksit!

CardFinans'ınızla seçili üye işyerlerinde 10 Eylül'e kadar internet üzerinden yapacağınız 100 TL - 30.000 TL arası taksitli alışverişlerinize +3 taksit fırsatı!

  • Kampanya kapsamında, CardFinans’ınızla 01- Ağustos - 10 -Eylül 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından kampanyaya dahil* üye işyerlerinde yapılacak 100 TL- 30.000 TL tutarları arası taksitli alışverişlerinizde otomatik olarak artı 3 taksit uygulanacaktır.
  • Yasal düzenleme gereği BİREYSEL kredi kartları ile kozmetik, alkollü içecek, ofis malzemeleri, telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, hediye kart ve hediye çeki alımlarında, doğrudan pazarlama, yurtdışı alışverişleri, basılı ve külçe halindeki kuyum harcamalarında taksitli satış yapılamamaktadır. (Basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 8 taksit uygulanabilecektir.) Kulüp ve derneklerle yapılan ödemelerde, tablet alımları, elektronik eşya (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk Lirasının üzerinde olan televizyon vb.), havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda 3 taksitle; sağlık ürünü alımlarında 9 taksitle; vergi ödemelerinde, fiyatı üç bin beşyüz Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, havayolları ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalar 12 taksitle; mobilya alımlarında ve elektrikli eşya alımlarında (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) 18 taksitle sınırlı olmak üzere taksitli satış yapılabilmektedir. Bireysel kredi kartları ile bunlar dışındaki sektörlerde en fazla 12; ticari kredi kartları ile sektör bağımsız en fazla 18 taksit uygulanabilecektir. Bankamız POS'undan anılan yasal düzenlemelere aykırı olarak taksitli satış yapılması durumunda sorumluluk üye işyerlerine ait olacaktır.
  • Banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme; ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.
  • Listedeki üye işyerlerinden bir veya birkaçı ilgili üye işyerinin Covid19 salgınına karşı tedbir amaçlı aldığı karar gereği geçici olarak kapanmış/kapanacak olabilir. Bu üye işyerleri kampanya süresinde tekrar açılırsa, güncel koşullarla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • *Kampanyaya dahil üye işyerleri için tıklayınız.
     
Bu kampanya sona ermiştir.
Hızlı Kart Başvurusu

Hızlı Kart Başvurusu

Başvurunuzdan önce aydınlatma metnimizi incelemenizi rica ederiz.

Hemen Başvur