Boyner

CardFinans'ınızla Boyner ve YKM mağazalarında 01-05 Aralık 2021 tarihleri arasında ayakkabı,çanta ilk alışverişinizde indirimlere ek size özel %15 indirim fırsatı! Üstelik vade farksız 6'ya varan taksit 

  • İndirim kampanyası kapsamında, CardFinans’ınızla Boyner ve YKM Mağazaları’ndan 01-05 Aralık 2021 tarihleri arasında online hariç Boyner, Boyner Sports ve YKM Mağazaları’nda Boyner Anahtar / YKM Kart ve CardFinans ile yapılacak seçili ayakkabı,çanta alışverişlerde indirimlere ek %15 indirim uygulanacaktır.Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilir ve en fazla %15 indirim kazanabilecektir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Boyner Anahtar/YKM Kart kullanılması gerekmektedir.Kampanya; kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya, taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalar bir arada kullanılamaz.
  • İndirim Boyner College ürünlerinde, Kelebek işaretli ürünlerde, Kelebek’e özel kampanyalara dahil ürünlerde, toplu alımlarda , kozmetik,elektrikli ev aletleri, Hopi mobil ödemelerde ve Outlet mağazalarında geçerli değildir.İndirim uygulanarak yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
  • Taksit Kampanya kapsamında, 8 Şubat - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç vade farksız 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.Boyner.com.tr kampanyaya dahil değildir.ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz. 
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • QNB Finansbank A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner veYKM mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.                                  
Hızlı Kart Başvurusu

Hızlı Kart Başvurusu

Captcha

Başvurunuzdan önce aydınlatma metnimizi incelemenizi rica ederiz.

Hemen Başvur

Başvurunuza devam edebilmemiz için lütfen cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini giriniz.

1:00 sn.

* Bu işlem için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.

İptal İleri İptal

Başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz ya da dilerseniz sizi arayarak başvurunuzu tamamlayabiliriz.

Aranmak İstiyorum Başvuruya Devam Etmek İstiyorum Aranmak İstiyorum