Kart Başvurusu

CardFinans'ınızla Damat Tween'de 100TL ParaPuan ve 6 taksit!

CardFinans'ınızla Damat Tween'de 100TL ParaPuan ve 6 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınızla 22 Kasım - 7 Aralık 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize Damat Tween mağazalarında geçerli 100 TL değerinde ParaPuan hediye! Üstelik 15 Ocak 2019 tarihine kadar 6’ya varan taksit fırsatıyla!

Kampanyadan bir kez yararlanılabilecek olup, en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar anında yüklenecek olup 31 Aralık 2018’e kadar Damat Tween mağazalarında harcanabilecek; kullanılmayan ParaPuan'lar 01 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, kalan alışveriş tutarının 1.000 TL’nin altına düştüğü durumda yüklenen ParaPuan'ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya damattween.com'dan yapılan alışverişler dahil değildir.

Ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar ve Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Artı taksit kampayası 2 taksit sayısı üzerine +4 taksit olarak kart sahibinin isteği doğrultusunda eklenecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır. 

Damat Tween’in tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi Damat Tween mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Damat Tween mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Damat Tween ‘in 444 23 03 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!