Kart Başvurusu

Otomotiv alışverişlerinizde +2 taksit!

Kampanya Detayları

CardFinans’ınızla otomotiv sektöründeki kampanyaya dahil üye iş yerlerinde 01 Aralık- 31 Mart'a kadar 300 TL ve üzeri  2-10 arası taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile otomotiv sektöründeki QNB Finansbank POS’larından yapılacak 300 TL- 30.000 TL arası 2 - 10 taksitli alışverişlerinizde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 2 taksit uygulanacaktır.

Artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit sayısı üzerine kart sahibinin isteği doğrultusunda eklenecektir.

Kampanya Paketi harici Fix Cardlar, banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

Fix Card Artı Paket üyesi olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.  Fix Card “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!