Kart Başvurusu

Giyim alışverişlerinizde +2 taksit!

Giyim alışverişlerinizde +2 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans’ınızla giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerindeki kampanyaya dahil üye işyerlerinde 1 Aralık - 31 Mart'a kadar kuyum ve kozmetik hariç 150 TL ve üzeri 2 - 10 arası taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerinden Kasım ayı sonuna kadar QNB Finansbank POS’larından yapılacak kuyum, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 150 TL- 30.000 TL arası 2 - 10 taksitli alışverişlerinizde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 2 taksit uygulanacaktır.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'inizden tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900'ü arayabilirsiniz. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix’ler ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!