Kart Başvurusu

CardFinans’ınızla D'S damat'da 6 taksit!

CardFinans’ınızla D'S damat'da 6 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans’ınızla D'S damat mağazalarından 15 Ocak 2019 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerinizde 6 taksit fırsatı!

Artı taksit 2 taksit sayısı üzerine +4 taksit olarak kart sahibinin isteği doğrultusunda eklenecektir.

Kampanya Paketi harici CardFinans Fix, ticari kredi kartlar, banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix Artı Paket üyesi olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.  CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'inizden tahsil edilir.ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

D’S damat’ın tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi D’S damat mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında D’S damat mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler D’S damat’ın 444 63 23 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.

dsdamat.com'dan yapılacak alışverişler taksit kampanyasın dahil değildir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!