Kart Başvurusu

N11.com'da 111TL'ye varan ParaPuan!

N11.com'da 111TL'ye varan ParaPuan! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınızla 15 – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında  www.n11.com ‘dan tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 500-999 TL arasında ise 55 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 111 TL değerinde 10-21 Eylül arası geçerli ParaPuan! Üstelik, peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit fırsatıyla!*

* chipgold, ziynet altın, diğer altın ürünleri ve TL kontör yükleme alışverişleri kampanyalara dahil değildir. Bireysel kredi kartlarıyla yapılacak,  telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç harcamalarda taksit yapılmaktadır.

CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’ınızla 15 – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında  www.n11.com online alışveriş sitesinden tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 500-999 TL arasında ise 50 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 100 TL değerinde 10-21 Eylül  2014 tarihleri arası geçerli ParaPuan kazanabilecektir.

Ayrıca, Finansbank kredi kartları ile 15 – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit avantajı sunulacaktır.

Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları ve kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Cardlar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir. 

ParaPuan kullanılarak, banka kartlarıyla yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir.

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir bireysel kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 111 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar 10 Eylül 2014 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 21 Eylül 2014’dür. Kullanılmayan ParaPuanlar 22 Eylül 2014 tarihinde geri alınacaktır.

Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. Parapuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

www.n11.com ’un kuralları gereği yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri kampanyalara dahil edilmemektedir.

www.n11.com  tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi alınabilir.

Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!