Kart Başvurusu

Hepsiburada'da peşin fiyatına 9'a varan taksit!

Hepsiburada'da peşin fiyatına 9'a varan taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla Hepsiburada'dan Nisan ayı sonuna kadar yapacağınız 750TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 9'a varan taksit fırsatı.

Kampanya kapsamında, 01 - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’undan CardFinans’ınızla yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 9’a varan taksit fırsatı sunulacaktır.

Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.

150 TL altındaki alışverişlerde taksitlendirme yapılmaz.

150 TL - 300 TL arası alışverişlerde en fazla peşin fiyatına 3 taksit uygulanır.

300 TL - 750 TL arası siparişlerde en fazla peşin fiyatına 6 taksit uygulanır.

750 TL ve üzeri alışverişlerde en fazla peşin fiyatına 9 taksit uygulanır.

Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.

Altın kategorisinden yapılacak alışverişlerde vade farksız en fazla 4 taksit uygulanabilir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Hepsiburada'nın sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi http://www.hepsiburada.com/  sitesinde bulabilirsiniz. QNB Finansbank A.Ş’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Hepsiburada’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Hepsiburada'nın 0850 252 40 00 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

QNB Finansbank A.Ş.; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!