Kart Başvurusu

Harcama Öteleme Kampanyası!

Harcama Öteleme Kampanyası! Görseli

Kampanya Detayları

İhtiyaçlarınızı bekletmeyin, şimdi alın 2 ay sonra ödeyin! Mart ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarinizla taksit yasaklı sektörler hariç 100-1.000 TL arası tek çekim alışverişleriniz faizsiz 2 ay sonraki ilk ekstrenize ötelensin!

Kampanya Mart ayı sonuna kadar geçerlidir.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce SONRA yazıp 2273’e SMS göndererek, Çağrı Merkezimizden ya da Cep Şubesinden kayıt olabilirsiniz.  2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Ötelenen işlem için faiz alınmayacaktır. QNB Finansbank üye iş yeri olsun ya da olmasın tüm işlemler kampanya kapsamındadır.

Nakit çekim işlemleri, yurt dışı işlemler, fatura ödeme ve talimatları dâhil değildir. Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, elektronik, kozmetik ofis malzemeleri, havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ve yurt dışı alışverişleri, hediye kartı, hediye çeki alımlarında öteleme yapılamamaktadır.

Enpara ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler ilgili üye işyerlerinin şikâyet hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!