Kart Başvurusu

Sevdiklerinizi CardFinans ek kart sahibi yapın, 180 TL’ye varan indirim kazanın!

Sevdiklerinizi CardFinans ek kart sahibi yapın, 180 TL’ye varan indirim kazanın! Görseli

Kampanya Detayları

Sevdiklerinizi 1-31 Mart 2020 tarihleri arasında Şube, Direkt Satış, Çağrı Merkezi ve Cep Şubesi kanallarından başvurarak CardFinans bireysel ek kart sahibi yapın; 6 ay boyunca ek kartın yapacağı market ve benzin alışverişlerinde aylık 30 TL, toplamda 180 TL’ye varan indirim kazanın!

1-31 Mart 2020 tarihleri arasında açık statülü ek kredi kartı olmayan müşteriler, CardFinans ek kart başvurusu yapıp, ilgili tarihler arasında başvurunun onaylanması durumunda, bu ek kart ile onay tarihi sonrasındaki 6 ay boyunca QNB Finansbank POS’larından Market ve Benzin sektörlerinde tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim kazanacaklardır.

Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında her bir sektör için 15 TL olmak üzere aylık en fazla 30 TL, 6 ay boyunca toplamda 180 TL indirim kazanabilir.

Kampanya; Şube, Direkt Satış, Çağrı Merkezi ve Cep Şubesi kanallarından yapılacak başvurularda geçerlidir.

Kampanya başlangıç tarihi itibarıyla mevcut ek kartın kapatılıp, yeniden başvuru yapılması durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.

Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, CardFinans Fix, Sanal Kart, Ticari Kartlar, CardFinans Nakit, Enpara.com kredi ve banka kartları ve Öğrencilere Sunulan CardFinans kredi kartı başvuruları kampanyaya dahil değildir.
Sadece QNB Finansbank POS’larından yapılan harcamalardan indirim kazanılabilir.

Kampanya süresi kartın onay tarihine göre hesaplanır.

İndirimlerinizi, POS slibinizden, bir gün sonra dönem içi hareketlerinizden veya toplu halde hesap özetinizden takip edebilirsiniz.

Toptan gıda alışverişleri ve marketlerin elektronik kasalarından yapılan alışverişler dâhil değildir.

ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Yapılan alışverişin iptali/iadesi halinde yansıtılacak indirim tutarı, kredi kartı ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanya süresi sonunda market ve benzin harcamalarınızdan indirim kazanmaya devam etmek için ücretli kampanyalarımızdan birine kaydolabilirsiniz. Detaylı bilgi:http://fnb.mn/mb

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!