Kart Başvurusu

Giyim alışverişlerinizde +3 taksit!

Giyim alışverişlerinizde +3 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınızla şubat ayı sonuna kadar giyim, ayakkabı, aksesuar, çok katlı mağaza ve optik sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinde yapacağınız 200 TL ve üzeri 2-9 taksitli alışverişlerinizde artı 3 taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartınız ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından 200 TL- 30.000 TL tutarları arasında yapılacak kuyum, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 - 9 arası taksitli alışverişlerde, üye işyerinin tuşladığı taksit adeti üzerine kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 3 taksit uygulanacaktır.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!