Kart Başvurusu

VAKKO'da 6'ya varan taksit!

VAKKO'da 6'ya varan taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla Vakko, Vakko Boutique, Vakkorama, V2K designers ve Online Shop'da haziran ayı sonuna kadar 6'ya varan taksit fırsatı.

Kampanya kapsamında, CardFinans ile Vakko, Vakko Boutique, Vakkorama, V2K designers ve Online Shop'da 1 Ocak - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank POS'larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Vakko’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Vakko ve  Vakko Boutique Mağazaları’ndan alınabilir. QNB Finansbank'ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Vakko'dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Vakko’nun 0216 454 08 00 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!