Kart Başvurusu

Divarese'de 100 TL indirim ve 7 taksit!

Divarese'de 100 TL indirim ve 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla Divarese mağazaları ve divarese.com.tr'de 18 Aralık'a kadar tek seferde yapacağınız 600 TL üzeri alışverişlerinize 100 TL indirim fırsatı! divarese.com.tr için şifreniz: DVNY89. Üstelik 7 taksitle!

Divarese mağazaları ve ve divarese.com.tr'de 12 -18 Aralık 2019  tarihleri arasında 2020 kış sezonundan tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL indirim ve 7 taksit fırsatı sunulacaktır.

İndirimden divarese.com.tr’de faydalanabilmek için “DVNY89” kodunun kullanılması gerekmektedir.

İndirim, outlet mağazalarında geçerli değildir.

İndirim, Ugg ve Rubber Duck ürünlerinde geçerli değildir.

İndirim kampanyası, taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.

Taksit kampanyası kapsamında, 31 Aralık 2019 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde üye işyeri 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Divarese’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Divarese mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Divarese’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Divarese’nin 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!