Kart Başvurusu

Boyner'de 6 taksitle şimdi alın, 2020’de ödemeye başlayın!

Boyner'de 6 taksitle şimdi alın, 2020’de ödemeye başlayın!  Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınızla Boyner, YKM mağazaları ve www.boyner.com.tr 'den aralık ayı sonuna kadar yapacağınız 6 taksitli alışverişlerinizde şimdi alın, 2020’de ödemeye başlayın!

Kampanya, CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 2-31 Aralık 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından yapılacak 6 taksitli işlemlerde geçerlidir. 

1 ay erteleme için mağazadaki satış görevlisi POS üzerinden işlem tutarı ve 6 taksit seçeneğini girdikten sonra, banka tarafından sunulan POS ekranında müşteri tercihine istinaden 1 ay erteleme seçeneğini tuşlayacaktır.  Sanal POS üzerinden gerçekleştirilen online işlemlerde 1 ay erteleme otomatik olarak yansıyacaktır.

İşlem yapılan kredi kartının hesap kesim tarihine göre ilk taksit tutarı Ocak veya Şubat 2020 dönemi hesap özetlerine yansıyacaktır.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin bankanın internet sitesine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

QNB Finansbank A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Boyner/YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner’in 444 29 67 ve YKM’nin  444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!