Kart Başvurusu

Siemens'te 18’e varan taksit!

Siemens'te 18’e varan taksit! Görseli

Kampanya Detayları

31 Ocak 2020’ye kadar anlaşmalı Siemens yetkili satıcılarında CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından 300 TL-30.000 TL arası yapacağınız alışverişlerde 18’e varan taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında yapılacak 300 TL-30.000 TL tutar aralığındaki 2-16 arası taksitli alışverişlerde artı 2 taksit imkanı sunulacaktır.

Telekomünikasyon alışverişlerinde yasal mevzuat gereği taksit yapılmamaktadır.

Artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit sayısı üzerine eklenecektir.

Artı Paket harici CardFinans Fix, banka kartları, ticari kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix Artı Paket üyesi olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.  CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'ten tahsil edilir.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Siemens'in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Siemens'ten alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Siemens Ev Aletleri'nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 6 688 numaralı Siemens Çağrı Yönetim Merkezi’ne iletilebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!