Kart Başvurusu

Columbia'da 75 TL ParaPuan ve 9’a varan taksit!

Columbia'da 75 TL ParaPuan ve 9’a varan taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınızla anlaşmalı Columbia mağazaları ve columbia.com.tr’den 31 Aralık’a kadar tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize Columbia mağazalarında geçerli 75 TL ParaPuan hediye! Üstelik 9 ‘a varan taksit!

Columbia mağazaları ve columbia.com.tr’den CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 25 Kasım- 31 Aralık’a 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 750TL ve üzeri ilk alışverişinize Columbia mağazalarında geçerli 75 TL ParaPuan ve 9’a varan taksit fırsati sunulacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişde ve değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan’lar 1 gün sonra yüklenecek olup, ocak ayı sonuna kadar online hariç columbia mağazalarında geçerli olacaktır. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Şubat 2020’de geri alınacaktır.

Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karşılık gelen  ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, tutarın 750 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Ticari kartlar, bireysel banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Taksit kampanyası kapsamında, 25 Kasım-31 Aralık 2019 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç 4 taksit ve üzeri alışverislerde kart hamilinin isteği dogrultusunda artı 3 taksit uygulanacaktır.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.

Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.

Üye marka kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin QNB Finansbank internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Columbia’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Columbia’dan alınabilir, QNB Finansbank A.Ş’nin kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Columbia’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Columbia’nın 0 (850) 200 11 41 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!