Kart Başvurusu

Beymen Club'da 100 TL ParaPuan ve 7 taksit!

Beymen Club'da 100 TL ParaPuan ve 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınız veya Artı Paket'e dahil CardFinans Fix ile Beymen Club’lardan veya Beymenclub.com’dan 11 Kasım'a kadar tek seferde yapacağınız 500TL ve üzeri ilk alışverişinizde Beymen Club mağazalarında geçerli 100 TL ParaPuan fırsatı! Ustelik 7 taksit ile!

CardFinans bireysel kredi kartlarıyla Beymen Club mağazalarından veya Beymenclub.com’dan 24 Ekim-11 Kasım 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişte aralık ayı sonuna kadar geçerli 100 TL değerinde ParaPuan kazanılacaktır. 

Kazanılan ParaPuan’lar sadece Beymen Club mağazalarında kullanılabilecek olup Hopi içerisinden yapılacak mobil ödeme işlemlerinde, http://www.beymenclub.com/  'da veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Kampanyadan bir kişi bir kez, ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta işlem tarihinin ertesi günü yüklenecek olup, 31 Aralık 2019’a kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 2 Ocak 2020’de geri alınacaktır. 

Kampanyaya; Sanal Kartlar, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix veya ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Artı Paket’e dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil oldugunda ParaPuan'ın son kullanım tarihine kadar Artı Paket'ten çıkış yapamamaktadır.

Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karsılık gelen ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak; tutarın 500 TL’nin altına düstügü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan harcanmış ise ilgili tutar, ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

31.12.2019’a kadar QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’undan yapılacak alışverişte müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Beymen Club’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Beymen Club mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Beymen Club’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Beymen Club’ın 444 4 700 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir. 

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!