Kart Başvurusu

Que'da 250 TL indirim ve 7 taksit!

Que'da 250 TL indirim ve 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla Que mağazalarında 15 Ekim'e kadar kış sezonundan tek seferde yapacağınız 750 TL üzeri alışverişlerinize 250 TL indirim fırsatı! Üstelik 7 taksitle!

İndirim kampanyası kapsamında, Que mağazalarında 9-15 Ekim 2019 tarihleri arasında kış sezonundan tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinize 250 TL indirim ve 7 taksit fırsatı sunulacaktır.

İndirim, outlet mağazalarında geçerli değildir.

İndirim kampanyası, taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.

Taksit kampanyası kapsamında, 31 Aralık 2019 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde üye işyeri 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Que’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Que mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Que’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Que’nun 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!