Kart Başvurusu

Beymen Club'da %70 indirim ve 7 taksit!

Beymen Club'da %70 indirim ve 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınıza özel Beymen Club'da 23 Eylül'e kadar yaz sezonundan yapacağınız 2 ve üzeri ürün alışverişinizde %70 indirim ile yaza veda fırsatı. Ustelik 7 taksit ile.

İndirim kampanyası kapsamında, QNB Finansbank kartlarıyla Beymen Club mağazalarından 17-23 Eylül  2019 tarihleri arasında 2019 İlkbahar/Yaz sezonundan QNB Finansbank POS’larından yapacağınız 2 ve üzeri ürün alışverişinizde %70 indirim uygulanacaktır. 

İndirim ilk fiyatlarlar üzerinden geçerlidir.

Kampanya; çorap ürünlerinde, indirime yasaklı ürünlerde, toplu-konsinye alımlarda, Hediye Kart/Gift Card alımlarında geçerli değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

Kampanya, taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.

Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Beymen Club’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Beymen Club mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Beymen Club’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Beymen Club’ın 444 4 700 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!