Kart Başvurusu

Koton'da 30 TL ParaPuan ve peşin fiyatına 6'ya varan taksit!

Koton'da 30 TL ParaPuan ve peşin fiyatına 6'ya varan taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınızla Koton'lardan veya www.koton.com 'dan Eylü ayı sonuna kadar yapacağınız 200 TL üzeri ilk alışverişinize ekim ayı sonuna kadar Koton'da geçerli 30 TL ParaPuan ve 6’ya varan taksit fırsatı!

CardFinans bireysel kredi kartlarıyla Koton mağazalarından, www.koton.com 'dan veya kampanyaya dahil anlaşmalı Koton bayilerinden 6-30 Eylül 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri ilk alışverişte ekim ayı sonuna kadar geçerli 30 TL değerinde ParaPuan kazanılacaktır. 

Kazanılan ParaPuan’lar sadece Koton mağazalarında veya kampanyaya dahil anlaşmalı Koton bayilerinde kullanılabilecek olup, www.koton.com 'da veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Kampanyadan bir kişi bir kez, ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta işlem anında yüklenecek olup, 31 Ekim'e 2019’a kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Kasım 2019’da geri alınacaktır. 

Kampanyaya; Sanal Kartlar, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix veya ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Artı Paket’e dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil oldugunda ParaPuan'ın son kullanım tarihine kadar Artı Paket'ten çıkış yapamamaktadır.

Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karsılık gelen ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak; tutarın 200 TL’nin altına düstügü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan harcanmış ise ilgili tutar, ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

31.12.2019’a kadar QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’undan yapılacak alışverişte müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Koton’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Koton mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Koton’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Koton’un 0850 208 7171 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!