Kart Başvurusu

Divarese'de net %30 indirime ek %10 indirim ve 7 taksit!

Divarese'de net %30 indirime ek %10 indirim ve 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla Divarese'den eylül ayı sonuna kadar Sonbahar/Kış sezonundan yapacağınız 2 ve üzeri ürün alışverişlerinize net %30 indirime ek %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 7 taksitle! Divarese.com.tr için: DVRS111

CardFinans’ınızla Divarese mağazaları ve divarese.com.tr'den 4-30 Eylül 2019 tarihleri arasında yapacağınız 2 ve üzeri ürün alışverişlerinize net %30 indirime ek %10 indirim fırsatı sunulacaktır.

İndirim 2019-2020 Sonbahar/Kış sezonu ürünlerinde geçerlidir.

İndirimden divarese.com.tr’de faydalanabilmek için “DVRS111” kodunun kullanılması gerekmektedir.

Kampanyaya outlet mağazaları dahil değildir.

İndirim kampanyası, taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.

Taksit kampanyası, 31 Aralık 2019 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde üye işyeri 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.

Divarese’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Divarese mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Divarese‘den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Divarese’nin 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!