Kart Başvurusu

Ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde +4 taksit!

Ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde +4 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla eylül ayı boyunca ev tekstili ve züccaciye sektöründeki kampanyaya dahil üye iş yerlerinde yapacağınız 150 TL üzeri 2-8 arası taksitli alışverişlerinizde +4 taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında, CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 1-30 Eylül 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından ev tekstili ve züccaciye sektöründeki kampanyaya dahil anlaşmalı üye işyerlerinden yapacğınız hediye kartı/çeki hariç 150 TL- 30.000 TL 2 - 8 arası taksitli alışverişlerinizde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 4 taksit uygulanacaktır.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!