Kart Başvurusu

CardFinans'ınızla Petlas'ta 8 taksit!

CardFinans'ınızla Petlas'ta 8 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

Ocak sonuna kadar CardFinans kredi kartlarınız veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile anlaşmalı Petlas üye işyerlerinde QNB Finansbank POS’larından yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 8 taksit fırsatı!

Ocak sonuna kadar CardFinans kredi kartlarınız veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 8 taksit fırsatı!

100 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlere kart hamilinin isteği üzerine +6 taksit imkânı sunulacaktır.

Kampanyaya tüm QNB Finansbank Kredi kartları ve HSBC Advantage Kredi kartları dahildir.

Kampanyadan faydalanmak için işlemler mutlaka QNB Finansbank POS’undan geçmelidir.

QNB Finansbank Ticari kartları kampanya kapsamındandır. CardFinans Fix sahipleri CardFinans Fix “ARTI PAKET”e dahil olmaları durumunda +6 taksit kampanyasından faydalanabilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve CardFinans Fix kartınızdan tahsil edilecektir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Artı taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix’ler, Enpara kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Kampanya kapsamında Petlas üye işyerlerinden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili Petlas’ın 0312 309 30 30 şikayet hattına iletebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!