Kart Başvurusu

Doğtaş’ta 18’e varan taksit!

Doğtaş’ta 18’e varan taksit! Görseli

Kampanya Detayları

31 Ağustos 2019’a kadar anlaşmalı Doğtaş üye işyerlerinde CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişlerde 18’e varan taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında yapılacak 2-12 arası taksitli alışverişlerde artı 6 taksit imkanı sunulacaktır.

Artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit sayısı üzerine eklenecektir.

Artı Paket harici CardFinans Fix, banka kartları, ticari kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix Artı Paket üyesi olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.  CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'ten tahsil edilir.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Doğtaş’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Doğtaş'tan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Doğtaş’tan satın alınan ürünlerle ilgili Doğtaş’ın 444 34 87 numaralı telefon hattından bilgi alınabilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!