Kart Başvurusu

Ücretsiz, Faizsiz 3 Taksit Kampanyası!

Ücretsiz, Faizsiz 3 Taksit Kampanyası!  Görseli

Kampanya Detayları

Kampanyamıza katılın, 3 ay boyunca CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız 100-1000 TL arası tek cekim alışverişlerinize ücretsiz, faizsiz 3 taksit fırsatı yakalayın!

Kampanyaya 30 Eylül 2019 tarihine kadar katılabilirsiniz.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce TAKSIT yazıp 2273’e SMS göndererek ya da Çağrı Merkezimizden kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kampanya, katıldığınız tarihten itibaren 3 ay boyunca geçerlidir.

CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarıyla kampanya kapsamında 100-1000 TL arası, taksit yasaklı sektörler dışında yapılan tek çekim tüm harcamalar otomatik ücretsiz, faizsiz 3 taksite bölünecektir.

Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kartı ve hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır.

Kampanyaya sadece bireysel kredi kartları dahil olup, ek kartlarla yapılan harcamalar da 3 taksite bölünecektir.

Nakit çekim işlemleri ile ParaPuan ile yapılan harcamalar, iade işlemleri, fatura ödeme ve talimatları kampanyaya dahil değildir.

QNB Finansbank üye iş yeri olsun ya da olmasın tüm işlemler kampanya kapsamındadır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler ilgili üye işyerlerinin şikâyet hattına iletilebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor