Kart Başvurusu

Kuyum alışverişlerinizde +2 taksit!

Kuyum alışverişlerinizde +2 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans’ınızla kuyum sektöründeki kampanyaya dahil üye işyerlerinde temmuz sonuna kadar 200 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında, 1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak 200 TL-30.000 TL basılı ve külçe olmayan 2 taksitli kuyum alışverişlerinde kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 2 taksit uygulanacaktır.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900'ü arayabilirsiniz. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Ticari kartlar, banka kartları, enpara.com kredi kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!