Kart Başvurusu

Mango'da 6 taksit!

Mango'da 6 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla Mango mağazalarından temmuz ayı sonuna kadar yapacağınız alışverişlerinizde 6'ya varan taksit fırsatı!

1 Mayıs-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Mango’unun tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi Mango mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Mango mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Mango’nun 0850 211 64 70 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.

Kampanyaya, online mağaza dahil değildir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!