Kart Başvurusu

Network'te 150 TL ParaPuan ve 7 taksit!

Network'te 150 TL ParaPuan ve 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınızla 19 Mayıs'a kadar tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize Network mağazalarında geçerli 150 TL değerinde ParaPuan hediye! Üstelik 7 taksit fırsatıyla!

Kampanya kapsamında; Network mağazalarında ve network.com.tr’de 7-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri ilk alışverişten haziran ayı sonuna kadar Network mağazalarında geçerli 150 TL değerinde ParaPuan kazanılacaktır. 

ParaPuan kampanyasından bir kişi bir kez, ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta yüklenecek olup, haziran ayı sonuna kadar kullanılabilecektir.

Network.com.tr’de yapılan alışverişlerden kazanılan ParaPuan’lar ertesi gün yüklenecektir.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Temmuz 2019’da geri alınacaktır. 

Kazanılan ParaPuan’lar sadece Network mağazalarında kullanılabilecek olup online alışverişlerde kullanılamayacaktır.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Hopi’den yapılacak mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

CardFinans Fix “Artı Paket” ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.

Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.

Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Network’ün tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Network mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Network’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Network’ün 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!