Kart Başvurusu

CardFinans'ınızla altınyıldızclassics.com'da %40 indirim!

CardFinans'ınızla altınyıldızclassics.com'da %40 indirim! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla altinyildizclassics.com'dan 17 Mart'a kadar takım elbise kategorisinde yapacağınız alışverişlerinizde sepette %40 indirim fırsatından FNTA40 nolu kampanya kodu ile yararlanabilirsiniz, üstelik 9'a varan taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanya  başka kampanyalarla birleşmez.

İndirim kampanyası yalnızca altinyildizclassics.com'da geçerlidir. Altınyıldız Classsic mağazalarında geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Altınyıldız Classics'in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Altınyıldız Classics mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics'ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Altınyıldız Classics’in 0850 455 56 57 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!