Kart Başvurusu

Love my body'de 7 taksit!

Love my body'de 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans’ınızla Love my body mağazalarında ve lovemybody.tr’de  01 Mart – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde 7 taksit fırsatı!

Artı taksit 2 ya da 3 taksit sayısı üzerine +4 taksit olarak kart sahibinin isteği doğrultusunda eklenecektir.

Kampanya Paketi harici CardFinans Fix, ticari kredi kartlar, banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix Artı Paket üyesi olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.  CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'inizden tahsil edilir.ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Üye marka, taksit ve hediye ürün bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Love my body’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Love my body mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Love my body’den  satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Love my body’nin 444 3 235 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!