Kart Başvurusu

adL'de 7 taksit!

adL'de 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla adL mağazalarında ve adl.com.tr’de 01 Mart-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde 7 taksit fırsatı!

Kampanya süresince kart hamilinin isteği doğrultusunda 7’ye varan taksit uygulanacaktır.

Kampanya Paketi harici CardFinans Fix, ticari kredi kartlar, banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix Artı Kampanya üyesi olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.  CardFinans Fix “Artı Kampanya”  ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'inizden tahsil edilir.ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Üye marka, taksit ve hediye ürün bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

adL’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi adL mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında adL’den  satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler adL’nin 444 3 235 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!