Kart Başvurusu

CardFinans’ınızla Beymen & Beymen Club Outlet'lerde %75 indirim ve 6 taksit!

CardFinans’ınızla Beymen & Beymen Club Outlet'lerde %75 indirim ve 6 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans’ınızla Beymen Viaport, Otim, Optimum, Starcity Outlet ve Beymen Club Optimum Outlet'ten 5-12 Şubat 2019 tarihleri arasında 2018 Sonbahar/Kış sezonu alışverişlerinde ilk fiyat üzerinden %75 indirim fırsatı! Üstelik 6 taksitle.

İndirim kampanyası kapsamında, QNB Finansbank kartlarıyla Beymen Viaport, Otim, Optimum, Starcity Outlet ve Beymen Club Optimum Outlet'ten 5-12 Şubat 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından yapılacak 2018 Sonbahar/Kış sezonu alışverişlerinde ilk fiyat üzerinden %75 indirim fırsatı sunulacaktır. 

Kampanya 2018 Sonbahar/Kış outlet satınalması ve 2018 öncesi sezon alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanya; indirim yasaklı ve konsinye ürünlerde, Hediye Kart/Gift Card’larda geçerli değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Beymen’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Beymen'in 444 4 700 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir. 

Kampanya, taksit kampanyası dışında diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Beymen’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Beymen mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!