Kart Başvurusu

CardFinans’ınızla Beymen Club'da %60 indirim ve 7 taksit!

CardFinans’ınızla Beymen Club'da %60 indirim ve 7 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans’ınızla Beymen Club ve ve beymenclub.com’da 14 Şubat'a kadar yapacağınız 2018 Sonbahar/Kış sezonu alışverişinizde ilk fiyat üzerinden %60 indirim fırsatı! Üstelik 7 taksitle!

Kampanya kapsamında, QNB Finansbank kartlarıyla Beymen Club mağazaları ve beymenclub.com’dan 14 Şubat 2019 tarihine kadar 2018 Sonbahar/Kış sezonundan QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişverişlerde ilk fiyat üzerinden %60 indirim uygulanacaktır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.

Kampanya taksit kampanyası hariç diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir. 

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Beymen Club’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Beymen Club mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Beymen Club’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Beymen Club'ın 444 4 700 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!