Kart Başvurusu

CardFinans'ınızla Boyner’de 75 TL ParaPuan ve 9 taksit!

CardFinans'ınızla Boyner’de 75 TL ParaPuan ve 9 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans'ınızla Boyner ve YKM'de 12 Aralık'a kadar yapacağınız 400TL ve üzeri ilk alışverişinizde Boyner ve YKM'lerde geçerli 75 TL ParaPuan ve 9 taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında; Boyner, YKM, Boyner Sports ve YKM Sports mağazalarında 5-12 Aralık 2018 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri ilk alışverişten Ocak 2019 sonuna kadar online hariç Boyner, YKM, Boyner Sports ve YKM Sports mağazalarında geçerli 75 TL değerinde ParaPuan kazanılacaktır. 

ParaPuan kampanyasından bir kişi bir kez, ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta yüklenecek olup, 31 Ocak 2019’a kadar kullanılabilecektir.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Şubat 2019’da geri alınacaktır. 

Kazanılan ParaPuan’lar sadece Boyner, YKM, Boyner Sports ve YKM Sports mağazalarında kullanılabilecek olup online alışverişlerde kullanılamayacaktır.

Boyner Outlet mağazalarından, Boyner Mobil Uygulaması ve www.boyner.com.tr 'den yapılacak alışverişler veya Hopi’den yapılacak mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.

Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Boyner/YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner’in 444 29 67 ve YKM’nin  444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Bu kampanya sona ermiştir.

CardFinans kampanyalarını Facebook’tan takip etmek için tıklayın!