CardFinans Xtra

"Özel olmanın farkını yaşayın!"

CardFinans Xtra ile 1.500'ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasındaki üye işyerlerinde cazip kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sizi bekliyor.

Üstelik Hediye Para programına dahil üye işyerlerinde gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizin Hediye Para tutarı kadarını bedavaya getirebilme imkanı da var!

 • Duty Free Harcamalarında 3 Taksit

  CardFinans Xtra sahiplerinin İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yıl sonuna kadar tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri döviz karşılığı duty free harcamalarına 3 taksit fırsatı sunuluyor.

  Bu fırsattan faydalanmak için tek yapmanız gereken 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı'nı arayarak kampanyaya dahil olmak istediğinizi söylemek.

  Kampanya kapsamında USD cinsinden yapılan alışverişler, işlem tarihindeki Bankamız serbest piyasa efektif döviz kuru üzerinden TL’ye çevrilerek taksitlendirilmektedir. Eğer döviz cinsi USD dışında ise önce MasterCard / Visa tarafından USD’ye çevrilmekte; daha sonra USD döviz cinsinden gelen işlem kayıt tarihindeki Bankamız serbest piyasa efektif döviz kuru ile TL’ye çevrilerek taksitlendirilmektedir. ParaPuan kullanılarak yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

  Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır. Elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında en fazla 3 ay; havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde en fazla 6 ay taksit yapılabilmektedir.

  Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) Hesaplamasına İlişkin Önemli Bilgilendirme:

  USD ekstre tercih etmeniz halinde, ilgili yasal düzenlemeler gereği, son ödeme tarihi itibariyle ödenmeyen USD harcama tutarı, döviz kredisi olarak değerlendirilmekte ve söz konusu tutar üzerinden %15 oranında KKDF ödenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dönem borcunuzun ödenmemesi ya da eksik ödenmesi halinde, hesap kesim tarihindeki hesap bakiyesinin taksitlendirilen kısmına %15 oranında Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) hesaplanarak hesap özetinize yansıtılır.

 • Bedava Uçak Bileti!

  ETS’den uçak bileti alımlarınızı 1,500TL’ye varan Hediye Para ile bedavaya getirme fırsatı! QNB Finansbank Telefon Bankacılığı 0 850 222 0 900 numaramızdan ETS Seyahat Hattı’na bağlanarak yaptığınız 150 TL ve üzeri uçak bileti alımınız ardından, QNB Finansbank Telefon Bankacılığımıza tekrar bağlanarak Hediye Para’ya dahil olabilir ve 1,500 TL’ye varan Hediye Para ile biletinizi bedavaya getirebilirsiniz.

  Hediye Para kampanya detayları için tıklayın.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.