CardFinans Hemşire

Hemşire

Tek bir kartla harikalar yaratsam...

Türkiye'de ilk defa hemşire, ebe ve sağlık memurlarına birçok ayrıcalıklı hizmet sunan çok özel bir kart: CardFinans Hemşire!

İhtiyaçlarınızı bilen, sizi düşünen, üstelik kart ücreti ve yıllık üyelik bedeli olmayan* CardFinans Hemşire kartınızla ayrıcalıklı hemşireler arasında yerinizi alabilirsiniz.

CardFinans Hemşire’ye başvurmak için 0850 222 0 900 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Hemşire

QNB Finansbank'ta hemşirelere özel bir dünya...

Türkiye'de ilk defa hemşire, ebe ve sağlık memurlarına birçok ayrıcalıklı hizmet sunan çok özel bir kart: CardFinans Hemşire!

İhtiyaçlarınızı bilen, sizi düşünen, üstelik yıllık üyelik ücreti olmayan CardFinans Hemşire kartınızla ayrıcalıklı hemşireler arasında yerinizi alabilirsiniz.

S-posta, Temassız özellikle anında ödeme kolaylığı, Harcama Uyarı Servisi gibi özellikleriyle sizin hayatınızı kolaylaştırır, sosyal asist, acil asist gibi birçok ayrıcalıklarla hayatınıza keyif katar.

S-posta talimatı verin, ekstre detaylarınıza cep telefonunuzdan kolayca ulaşın!

S-posta, yeni nesil bir SMS ekstre hizmetidir.

Talimat verdikten sonra her ay kredi kartınıza ait ekstre bakiyeniz, asgari ödeme tutarınız ve son ödeme tarihiniz size SMS ile gönderilir. Ayrıca SMS metninin sonunda, ekstre görseline bir tık’la ulaşabileceğiniz bir link bulunmaktadır. Bu link’e tıkladığınızda cep telefonunuzdan Internet’e bağlanarak ekstrenizi kolayca ve hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

Basılı kredi kartı ekstrenize S-posta hizmetimizle artık cepten ulaşabilirsiniz. Basılı ekstre yerine S-posta hizmeti talebi için 2273’e SP yazın gönderin.**

S-posta talimatı vermek ücretsizdir.
Basılı ekstre alıyorsanız, S-posta talimatı verdiğinizde basılı ekstre talimatınız iptal edilir ve ekstreleriniz sadece S-posta ile gönderilir.
S-posta talimatı tüm kredi kartlarınız için geçerlidir ve talimat verdiğinizde artık tüm kartlarınızın ekstreleri S-posta ile cep telefonunuza gelir.
S-posta talimatı sadece asıl kartlar tarafından verilir. Ek kartlara ait ekstreler asıl kartın ekstresi ile birlikte gönderilir.
S-posta’daki link’e tıklandığında cep telefonundan Internet’e bağlanırsınız. Bağlantı için cep telefonu operatörünüzün tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kartınızın temassız özelliği ile 120 TL’ye kadar olan alışverişlerinizin ödemesini kartınızı okuyucuya yaklaştırarak anında gerçekleştirebilirsiniz.

Visa Paywave okuyucusu olan tüm noktalarda 120 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterli. İşleminiz bir saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanır.

Kartınız ile ilk işleminizi temaslı olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlem sonrasında kart şifreniz, cep telefonunuza SMS ile bildirilecektir. Dilerseniz şifrenizi 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı'ndan veya QNB Finansbank İnternet Şubesi'nden de belirleyebilirsiniz.

"Taksit Kolay" hizmetimiz ile belirli tutardaki alışverişlerinizi talep etmeniz durumunda size sunulan taksit seçenekleri ile belirli bir faiz ve işlem ücreti karşılığında hemen taksitlendiririz. Böylece ödemelerinizi bütçenize uygun şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Harcamalarınızı taksitlendirmek için QNB Finansbank Internet Şubesi'ni ya da ATM’lerini kullanabilirsiniz. Bu ürün özelliğinin detayı TaksitKolay*** sayfasında yer almaktadır.

Dilerseniz 100 TL ve üzeri tüm taksitsiz alışverişlerinizin ödemesini belirli bir faiz ve işlem karşılığında belirli bir süre erteleyebiliriz. Harcama Öteleme hizmetinden yararlanmak için talebinizi, taksitsiz alışverişiniz dönem içine yansıdıktan sonra (hesap kesim tarihinizden önce) iletmeniz yeterlidir. "Harcama Uyarı Servisimiz" hizmetinizde!

CardFinans Hemşire kartınızın aylık hesap özeti tutarınız, talimatınız ile belirlemiş olduğunuz tutara ulaştığında sizi, sistemimizde kayıtlı cep telefonu numaranıza kısa mesaj göndererek hemen bilgilendiririz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Harcamalarınızın önemli bir kısmı market ve benzin alışverişlerine mi gidiyor? O halde harcadıkça indirim yapan Market-Benzin programımız tam size göre. Detaylı bilgi için tıklayın.

Çevreyi korumaya önem verdiğinizi biliyoruz... Duyarlılığınızı göstererek e-ekstre talimatı verebilirsiniz. E-ekstre talimatı ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.