CardFinans GO

CardFinans GO 18-25 yaş arasındaki öğrencilere sunulan bir kredi kartıdır.

  • CardFinans GO, CardFinans Üye İşyerleri’nde yapacağın kuyum sektörü, taksit yasaklı sektörler, yurt dışı harcamaları ve yurt dışı internet alışverişleri hariç tüm taksitli harcamalarında +2 taksit fırsatı sunar. ARTI yazıp 2273’e göndererek +2 taksit imkanından faydalanabilirsin.
  • Üstelik 150 liraya kadar nakit avans çekimlerinde veya harcamalarında 0 faiz kolaylığın var. CardFinans GO'da dönem borcun ne kadar olursa olsun ekstrenin asgari ödeme tutarını ödediğin takdirde ekstre dönemindeki harcamalarına ait borcun 150 TL’sine kadar alışveriş ve nakit avans faizi işlemez. Eğer dönem borcunu ödediysen 150 TL’ye kadar faizsiz nakit avans çekebilirsin.

Nakit avans çekimlerinde 150TL’lik tutara faiz işletilmeyecek olup işlem ücreti alınacaktır. Faizsiz nakit avantajından her ekstre döneminde faydalanılabilir.*

* 150 TL özelliği sadece TL ekstreler için geçerlidir.
* 150 TL'ye kadar 0 Faiz ve artı 2 Taksit özellikleri ile ilgili QNB Finansbank her türlü iptal ve değişiklik hakkına sahiptir.
* Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, ofis malzemeleri, yurt dışı alışverişleri, hediye kart ve hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır. Yeni yasal düzenlemeler kapsamında maksimum 6, 9 veya 12 ay taksit yapılan sektörlerde 4 taksite kadar +2 taksit fırsatından yararlanılabilir.

CardFinans Go