Hediye Para

CardFinans’tan Hediye Para Programı ile alışverişleri bedavaya getirme fırsatı!

Kampanyaya dahil üye işyerlerimizde yaptığınız 150 TL ve üzeri harcamadan sonra slipte çıkan harcama sözü teklifimizi kabul edin, 1500 TL’ye varan Hediye Para tutarı kadar alışverişiniz bedavaya gelsin!

Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e gönderin!

Hediye Para, CardFinans’ınızla anlaşmalı mağazalarımızdaki QNB Finansbank POS’larından yaptığınız 150 TL ve üzerindeki alışverişlerinizin 150 TL’sinden 1,500 TL’sine kadarını, vereceğiniz harcama sözü karşılığında bedavaya getirme fırsatı sunan CardFinans müşterilerine özel programımızdır.

Limitinize banka tarafından yapılacak değerlendirmeye bağlı olarak 150 TL’den 1,500 TL’ye kadar Hediye Para kullanabilirsiniz.

CardFinans’ınızla QNB Finansbank POS’undan yaptığınız işlem sonrasında slibiniz ile Hediye Para teklif edilmesi halinde, HP yazıp bir boşluk bırakarak slibinizdeki Hediye Para kodunu 3 gün içinde 2273’e SMS gönderin! Gelecek katılım onayınızın ardından programa dahil olacaksınız.

Kullanılabilir Hediye Paranızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e göndermeniz yeterli.

150-500 TL arası teklif edilen Hediye Para için 12 ay, 500 TL üzerinde teklif edilen Hediye Para için 18 ay içerisinde harcama sözünüzü tamamlamanız gerekmektedir. Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı en fazla 150 TL’dir.

Kalan harcama sözünüzü, ekstrelerinizden ya da KALAN yazıp 2273’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Kredi kartınızdan kullandığınız nakit avans, anında kredi işlemleri ile TL yüklemeleri, para transferleri ve biriktiren hesap çeşitleri hariç tüm harcamalarınız harcama sözünüze dahil edilecektir.

Hediye Para kazandığınız alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını iade etmeniz halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.

Belirtilen süre sonunda harcama sözünüzden eksik kalan kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Kampanya Koşulları


Kampanyadan, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1,875 TL olan QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilir.

Kampanyaya katılmak için, Hediye Para programına dahil üye işyerlerindeki QNB Finansbank POS’larından yapılacak 150 TL ve üzeri işlem sonrası oluşan slip mesajındaki kodun, HP yazıp boşluk bırakarak 2273’e 3 gün içerisinde gönderilmesi ve belirtilen tutar ve süre için harcama sözü verilmesi gerekmektedir.*

Kampanyadan, yalnızca slip ile Hediye Para teklif edilen müşteriler yararlanabilir. Müşteri özelinde yapılacak değerlendirme doğrultusunda, yapılan alışverişin tümü ya da bir kısmı için Hediye Para teklif edilebilir.

Katılım onayı sonrası slipte belirtilen Hediye Para tutarı tek çekim alışverişlerde ilgili kartın ilk ekstresinde, taksitli işlemlerde ise ilk ekstreden itibaren taksitler halinde iade edilecektir.

Bir müşteriye bir seferde teklif edilebilecek en fazla Hediye Para tutarı 1,500 TL olup, henüz bakiyesi kapatılmamış tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamaz.

500 TL’ye kadar olan Hediye Para tekliflerinde harcama sözü 12 ay için verilecek olup, 500 TL üzeri Hediye Para kullanımlarında 18 ay harcama taahhüdü alınacaktır.

Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstreye yansıtılacaktır.

Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı 150 TL ile sınırlıdır.

Verilen harcama sözü sadece yapılan alışverişleri kapsamakta olup; nakit avans, anında kredi işlemleri, TL yüklemeleri, para transferleri ve biriktiren hesap çeşitleri harcama sözüne dahil edilmeyecektir.

Hediye Para kazanılan alışverişin tamamının ya da bir kısmının iadesi halinde, kampanyanız iptal edilerek harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.

CardFinans ve CardFinans Fix sahipleri yalnızca bir kez Hediye Para kullanım hakkına sahiptir. CardFinans Xtra, Private ve QNB First kredi kartı sahipleri ise, Hediye Para kullanımı karşılığı verilmiş olan harcama sözünün %95’ini gerçekleştirmiş olmaları halinde, 2. bir Hediye Para kullanım hakkı elde edebilir. Sunulan iki Hediye Para karşılığı verilen harcama sözlerinin tamamının yerine getirilmesi halinde, yeni bir Hediye Para teklif edilir, en fazla 2 açık Hediye Para kullanımı olacak şekilde Hediye Para fırsatından sürekli yararlanılabilir.

Ek kartlar Hediye Para kullanımı yapamaz ancak Hediye Para kullanımı yapılan asıl karta bağlı ek kartlarla yapılan harcamalar alışveriş sözüne sayılır.

Ticari kullanımlar Hediye Para'dan yararlanamaz yararlansa dahi Hediye Para tutarı geri alınır. Müşteri'nin kredi kartını sürekli olarak ve ticari amaçla kullanması yasak olup, bu şekildeki kullanımların olması halinde Müşteri Hediye Para'dan yararlanamayacaktır. Müşterinin kredi kartını bu şekilde kullanıldığının tespiti halinde Banka, kartı iptal etmeye, Hediye Para tutarını herhangi bir bildirim yapmaksızın geri almaya yetkilidir.

Harcama sözünüz devam ederken, ödemelerinizdeki düzensizlik sebebiyle kredi kartı limitinizin düşürülmesi ve harcama sözünüzden eksik bakiye kalması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi geri alınır.

ParaPuan kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar üzerinden Hediye Para kullanımı gerçekleştirilemez.

* Online alışverişler ve işlem sonrası slip çıkmayan işlemlerde Hediye Para kullanımı için 0 850 222 0 900 Telefon Bankacılığı’na ulaşılarak kampanyalar menüsü üzerinden kampanyaya dahil olunması gerekmektedir.

Miles&Smiles kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

02/05/2016 itibarıyla sanal kart ile yapılacak harcamalar Hediye Para programına dahil değildir.

Hediye Para programına hangi kredi kartı ile kayıt olunmuş ise, verilen harcama sözünün tamamının sadece bu kart ile yapılacak harcamalar ile kapatılması gerekmektedir.

Hediye para, 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı üzerinden veya IPTAL yazıp 2273’e gönderilerek iptal edilebilir.

2273'e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.